Помощь ЗСУ

Масовані удари російських ракет по критичної інфраструктурі України відізвалися у серцях українців не лише біллю, але й бажанням активніше допомагати своїм захисникам.

Згідно даним дослідження, проведеного Opendatabot,  бомбардування інфраструктури за місяць збільшили донати на ЗСУ майже у два рази.

Лише за жовтень пожертвування на три популярні благочинні фонди держави: United24, «Повернися живим»  та Фонд Притулы  склали 1,5 мільярда гривень.

Відзначимо, що після першого потужного удару по енергетичній інфраструктурі з 10 по 16 жовтня на платформі United24 сума донатів за тиждень зросла на 36%. Обстріли наступного тижня збільшили підтримку ЗСУ у 2,8 рази – до 251 млн. грн.

Аналогічна ситуація й у фонді «Повернися живим». З с 14 по 20 листопада українці поповнили рахунки фонду на 140 млн. гривен, що у 2,3 рази більше, ніж за тиждень до цього.

У фонді Притули сума пожертв після початку масованих обстрілів цивільної  інфраструктури збільшилася за місяць більш ніж у 3 рази.

Додамо, що серед українських благодійних фондів, про які йде мова, найбільші збори зафіксовано на платформі United24, куди за півроку роботи українці перерахували понад 6,8 млрд грн.

Фонд «Повернися живим» з початку широкомасштабного вторгнення зібрав майже 5 млрд грн. Фонд Притули – понад 3 млрд грн.

Читайте також: Мешканці Болградського району купують для ЗСУ необхідне обладнання

 

Політика