Автомобиль для ЗСУ

Цей тиждень став знаковим для мешканців Болградського району, які роблять все можливе для допомоги українським військовослужбовцям, повідомляє кореспондент «Топора».

З інформацією Болградської районної військової адміністрації,  завдяки зусиллям мешканців Тарутинської селищної громади було придбано автомобіль-позашляховик для одного з підрозділів Збройних сил України, який дає відсіч російським загарбникам на Донецькому напрямку. Автівка вже передана військовим.

Відзначимо, що 88 тисяч гривен з необхідних 120 було зібрано під час благодійного ярмарку «Разом наближаємо Перемогу», а решту суми внесли підприємці, працівники закладів освіти та селищної ради.

Водночас в Болграді морським піхотинцям вручили обладнаний тепловізором дрон, який придбали завдяки спільній роботі Болградської районної військової адміністрації, благодійного фонду БО «ЛІГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА» та волонтерами Болградської громади.

Дрон для ЗСУ Болград
В Болграде военным вручили дрон

Повідомляється, що збір на загальну перемогу продовжується. Найближча ціль – придбати для морських піхотинців, що виконують завдання на передовій, ще один дрон та декілька генераторів.

Читайте також:

В Болграді на благодійному ярмарку зібрали гроші на купівлю дрону для військових

 

Додамо, що в інших громадах району також долучаються до волонтерського руху. Наприклад учні Кубейського ліцею та працівники Залізничненського Будинку культури  розпочали виробництво окопних свічок. Мешканці Павлівської сільської громади збирають кошти для купівлі тепловізора для бійців 56 Маріупольської бригади 23 батальйону «Хортиця» Збройних Сил України, де служить їх земляк Олег Моржевський.