Бригадному генералу Геннадію Шаповалову передають прапор ОК «Південь»

 Війська оперативного командування «Південь» очолив бригадний генерал Шаповалов Геннадій Миколайович.

«Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив особовому складу оперативного командування «Південь» новопризначеного командира»,повідомила пресслужба ОК «Південь».

Відзначимо, що Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012, так само — з відзнакою — Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

Також він закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії» та Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ.

Додамо, що попередній командувач ОК  генерал-майор Андрій Ковальчук призначений на посаду начальника Військової академії (м. Одеса).

Сирський повідомив про найближчі плани військ рф

 

 

Економіка