ТРО спростувала брехню

Міністерство оборони України та Одеська бригада ТРО спростували інформацію про бажання призвати на військову службу ексголову Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який звинувачується в організації смертельного нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк.

«Інформація, що розповсюджена 01.04.2024 року, на низці інформаційних ресурсів, щодо причетності командира військової частини А7382 до надання обвинуваченому у замовленні нападу на Катерину Гандзюк ексголові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру листа для проходження служби у військовій частині А7382 – не відповідає дійсності», йдеться в офіційному повідомленні 126 окремої бригади територіальної оборони м. Одеса.

Відзначимо, що інформація про те, що під час розгляду апеляційної скарги Мангера у суді «зʼясувалося, що існує лист командира військової частини А7382, в якому висловлюється бажання призвати на військову службу до цієї частини Владислава Мангера… та Мангер заявив, що скоро він надасть в суд клопотання Міністерства оборони про необхідність його призвати» з’явилася на Facebook-сторінці спільноти «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Відзначимо, що у коментарях під постом Міністерство оборони України заявило, що «не готує жодного клопотання для зарахування п. Мангера до Збройних Сил. Якщо відповідна ініціатива зʼявилася на рівні військової частини, процес буде негайно припинено, щодо ініціаторів – проведене службове розслідування».

Коментар МОУ
Коментар МОУ, скриншот

Нагадаємо, що 26 червня 2023 року Дніпровський районний суд міста Києва ухвалив рішення про покарання у вигляді десяти років позбавлення волі для колишнього голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та експомічника депутата облради Олексія Левіна за організацію нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк.

Наразі йде розгляд апеляційної скарги обвинувачених.

Один з одеських пляжів увійшов до списку найкращих у світі