Молодіжна рада, Болград

У Болградській громаді відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Болградській міськраді.

«Під час засідання було обрано склад Молодіжної ради, до якої увійшло 16 молодих активних та креативних представників Болградської громади…

У цей день також було проведено перше засідання Молодіжної ради, на якому шляхом відкритого голосування було обрано її керівний склад»,повідомила пресслужба Болградської міськради.

Головою Молодіжної ради обрано Анастасію Безсонову (працівницю Центру культури та дозвілля), її заступником – Олега Мадревського (директора КЗ «Спорт для всіх»), секретарем – Емму Кишлали (юриста), прессекретарем – Софію Чебан (журналіста).

Відзначимо, що консультативно-дорадчий орган «Молодіжна рада» утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики на території Болградської громади, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.

Додамо, що паралельно з утворенням Молодіжної ради у Болградській громаді стартував набір у Школу Молодіжної ради в межах проєкту «Активна молодь – сильна громада», який реалізує ГО «Центр політичних студій» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Молода люди віком 14-35 років, які мешкають на території Болградської громади, до 6 квітня 2024 року можуть подати заявки на участь у проєкті за посиланням.

Українська команда NaVi стала першим чемпіоном світу з Counter-Strike 2