генератор

Громадян просять ретельніше подбати про збереження свого майна. Наразі правоохоронці проводять досудові розслідування за фактом кількох крадіжок генераторів у місті Одесі та області. Їх зловмисники повикрадали з вулиць просто під час роботи.

Блекаут збільшив попит на пристрої, що виробляють електричний струм. Генератори громадяни виставляють на вулиці, це правильно: так вимагає техніка безпеки. Але разом з тим часто не дотримуються правил захисту від нечесних на руку людей, – повідомили в поліції.

Працівники одеського пункту незламності показали грабіжникам свою незламність

У ці складні часи, коли одні люди згуртовуються, допомагають один одному і добрими справами наближають перемогу, інші несвідомі громадяни не втрачають можливості нажитися на викликах війни.

Поліцейські викривають таких осіб і зауважують, що за майнові злочини, скоєні в умовах воєнного стану, в рази посилено відповідальність. Зокрема, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України тягне за собою покарання позбавленням волі від п’яти до восьми років.

Одеські Пункти Незламності візьмуть під охорону

Аби унеможливити вільний доступ до своїх пристроїв сторонніх осіб, просимо громадян вжити належних заходів. Прикріплюйте їх ланцюгами або іншими надійними кріпленнями, не залишайте без нагляду. Якщо хтось вже став жертвою крадіїв або свідком злочину, звертайтеся на спецлінію «102» або до місцевого підрозділу поліції, – йде мова в повідомленні.

Політика