электричество

Запитано об’єкти критичної інфраструктури, що дозволило дати тепло та воду мешканцям Одеського регіону. В Одесі відновлено мобільний зв’язок, в той же час на территорії області продовжуються перебої з мобільним зв’язком.

В Одесі з метою зниження навантаження на енергомережу вирішили зупинити роботу громадського електротранспорту. У мерії заявили, що у другій половині дня можливий вихід електротранспорту на маршрути.

Ситуація із відновленням функціонування енергосистеми України складна. Глава Миколаївської ОВА Кім заявив, що з Південноукраїнської АЕС спробували наростити подачу електроенергії споживачам, але система вибила. Енергетики вирішили поступово відновлювати роботу.

Президент України Володимир Зеленський у зверненні до українців заявив, що внаслідок ракетного обстрілу 11 областей країни виявилися повністю знеструмленими. Найбільше постраждала Чернігівська область.

В Укренерго повідомили, що ремонтні бригади ведуть відновлювальні роботи. Приводів для паніки немає. У компанії розроблені протоколи на такий випадок і диспетчера з ремонтними бригадами слідують їм. Населенню порадили за тривалої відсутності світла звертатися до Пунктів Незламності.

Політика