ракета в воздузе

Російські війська атакували Україну ракетами повітряного та морського базування. В Оперативному командуванні «Південь» заявили про знищення частини ракет над Одеською областю та попадання по господарській споруді.

В поширеному прес-релізі військові уточнюють, що сьогодні, 23 листопада, під час масованого ракетного удару по всій території України у зоні відповідальності ОК «Південь» фіксувалися пуски ракет повітряного базування Х-101 та морського типу «Калібр».

«Силами протиповітряної оборони збито 15 крилатих ракет: 10 над Черкащиною, 1 над Миколаївщиною та по 2 над Одещиною та Вінниччиною», – заявили в ОК «Південь».

Атакований об’єкт енергетичної інфраструктури на Вінниччині, де поранення отримав один цивільний.

Осколками збитої ракети також зруйновано господарську споруду на Одещині, «де вбито майже два десятки свійських тварин».

В Повітряних силах ЗС України заявили, що сьогоднішня масована ракетна атака проводилася зі стратегічних бомбардувальників типу Ту-95МС у Ростовській області та Каспійському морі, а також двох ракетних катерів в акваторії Чорного моря. Із 71 запущеної ракети знищено 51.

Також на півдні України силами протиповітряної оборони збито п’ять ударних російських безпілотників типу Ланцет.