ракетный удар по агропредприятию

Атаки росії на порти Чорноморського регіону свідчать про системність нападів на зернову безпеку світу. Про це заявив Генеральний прокурор України Андрій Костін під час виступу на телемарафоні, передає “УСІ”.

За фактами обстрілів зернової інфраструктури та захоплення інших обʼєктів армією росії розслідується 248 кримінальних проваджень, які охоплюють 432 епізоди.

Генеральний прокурор та керівниця розслідувань міжнародних злочинів, вчинених в Україні, від Міжнародного кримінального суду (МКС) Бренда Голліс оглянули місця російських обстрілів в Одесі, зокрема обʼєкти портової інфраструктури. Крім того, цього тижня команда МКС відвідала Харківщину і Сумщину.

Готував ракетний удар по шпиталях Одеси та Житомира: СБУ затримала агента фсб

За даними Костіна, лише в Одесі та на Одещині зафіксовано 21 масований обстріл портової та аграрної інфраструктури, внаслідок яких загинули 6 осіб, а 30 отримали поранення. Атаки охопили не лише великі порти, такі як в Одесі, Чорноморську та Південному, а й фактично всі порти чорноморсько-дунайського басейну — Рені, Ізмаїл, Усть-Дунайськ та Білгород-Дністровський. Ці обстріли поставили під загрозу стабільність постачання зернової продукції з України відповідно до міжнародних зобов’язань.

“Ми маємо спільне розуміння, що атаки на зернову інфраструктуру відбулися абсолютно на всі порти Чорноморського регіону. Це говорить про системність нападу росії на зернову безпеку світу, — підкреслив Андрій Костін.

Залишити відповідь