Учебный класс

Відсьогодні понад десять тисяч учнів шкіл Одеси навчатимуться очно.

Коментуючи початок другого семестру в одеських школах, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич розповіла, що за заявами батьків понад 10 тисяч учнів вийдуть навчатися в очному форматі. Якщо порівнювати це з початком навчального року, то ця цифра виросла в три рази. А якщо з закінченням першого семестру, то вдвічі.

Додамо, що як повідомила чиновник, позмінно в обласному центрі школах зі сховищами мають можливість прийняти у близько 18 тисяч дітей щоденно. Тобто потенціал для росту очного навчання складає близько вісьмох тисяч дітей.

Відзначимо, що 56 шкіл міста працюватимуть змішано (і очно, і дистанційно). Більшість з них – у своїх будівлях, але частина – у будівлях інших закладів.

Начальник департаменту відзначила, що такого результату вдалося досягнути завдяки колосальній праці всіх тих людей, які облаштовували сховища та щиро подякувала всім причетним.

Додамо, що з міркувань безпеки списки очних шкіл не публікуватимуть, тож уточнювати інформацію треба у своєму навчальному закладі та не розповсюджувати її мережею.

 

СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти на понад 2 млн доларів