имущество

Арештовано майно колишнього міністра освіти та науки Дмитра Табачника, який підозрюється у державній зраді.

Загальна сума арештованих активів становить більше ніж 2 млн дол. Це насамперед нерухомість, земельні ділянки та гроші в іноземній валюті, – повідомили в СБУ.

Для того, щоб приховати свої статки від можливої конфіскації на користь держави, фігурант заздалегідь переписав їх на своїх родичів. Втім, правоохоронці викрили цю схему і отримала дозвіл суду на арешт активів ексрегіонала.

Серед них: ½ квартири в історичній частині Києва площею 126 кв. м;  житловий будинок площею понад 600 кв. м;  5 земельних ділянок в елітному котеджному містечку поблизу столиці загальною площею майже 1 га; банківський рахунок на 147 тис. дол.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року за матеріалами СБУ Табачнику було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

У смартфонах українців виявили 33 додатки, які працюють на ворога

За даними слідства, він брав активну участь в організації псевдореферендумів у захоплених районах Херсонської та Запорізької областей. Для цього особисто консультував місцевих гауляйтерів і готував проєкт доповідної записки на заступника голови уряду рф щодо забезпечення озброєної охорони «виборчих дільниць».

Наразі зрадник переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Криму.