Во время вручения наград

В одеській мерії відзначили нагородами учителя музичного мистецтва Одеського ліцею №9 Максима Трубнікова, який  став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Мистецтво».

Мер Одеси вручив вчителю цінний подарунок – наручний годинник, та сертифікат на десять тисяч гривен, повідомляє прес-служба Одеської міськради.

«В часи війни, в часи серйозних випробувань та великої кількості жертв нам необхідні такі невеличкі перемоги задля наближення великої української Перемоги», – сказав Максим Трубніков, звертаючись до присутніх. Він також заспівав одну зі своїх авторських пісень «Україна переможе!», яку виконує зі  своїм рок-гуртом «Друже Музико».

Відзначимо, що цього року педагоги Одещини досягли нечуваних результатів у Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», здобувши перемогу у трьох з чотирьох номінацій.

Крим Максима Трубнікова вчителями року України стали вчитель історії Чорноморського економіко-правового ліцею №1 В’ячеслав Майорський – в номінації «Правознавство» та вчителька інформатики опорного закладу освіти «Болградський ліцей» Ольга Пашкевич – в номінації «Інформатика».

Вчитель з Болграда стала найкращою в Україні

Додамо, що в сьогодні Болграді за вагомий особистий внесок у розвиток всеукраїнської освіти, використання інноваційних педагогічних технологій, професійну ерудованість, методологічну грамотність, широту технологічного світогляду, високу культуру мовлення та з нагоди визначення переможцем всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика» Ольгу Пашкевич нагородили Почесною спільною грамотою Болградської районної державної адміністрації та Болградської районної ради.

Крім того, Болградський міський голова вручив їй сертифікат на 15 тис грн.

Політика