Міністерство закордонних справ Молдови

Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова (МИДЕИ) відповіло росії на провокаційні заяви міністра закордонних справ рф під час його виступу на міністерській нараді ОБСЄ в Скоп’є під час якого лавров назвав Молдову «наступною жертвою в розв’язаній Заходом гібридній війні проти росії».

МИДЕИ оприлюднило Роз’яснення для мзс рф в якому йдеться, що «Заяви росії, або сьогодні, або під час попередніх випадків, є частиною серії ворожих дій, які рф намагається здійснити щодо нашої країни протягом останніх 30 років».

У зовнішньополітичному відомстві Молдови підкреслили, що «З початку жорстокого вторгнення рф в Україну, в Молдові відчули весь арсенал спроб дестабілізації, які росія розпочала проти Молдови».

«Республіка Молдова невідворотно йде європейським шляхом і сьогодні, як ніколи, ми наполягаємо на негайному і безумовному виведенні російських військ з нашої власної території», – відповіли молдавські дипломати на слова російських терористів, які маскуються під дипломатів.

Також у Роз’ясненні висловлена подяка західним державам-партнерам, які постійно знаходяться поруч, допомагаючи успішно долати загрози про яки йдеться.

Фінляндія закриває кордон із росією

 

 

 

Економіка

Світ