Матеріальна допомога воякам

У Болградській громаді обіцяють видавати одноразову матеріальну допомогу мешканцям громади, прийнятим на військову службу за контрактом або мобілізованим до лав Збройних Сил України.

Матеріальна допомога буде надаватися к рамках Програми соціальної підтримки військовослужбовців, сімей полонених і зниклих безвісти військовослужбовців Збройних Сил України та ветеранів війни, які брали участь в захисті Батьківщини від військової агресії російської федерації проти України на 2023-2025 роки, яка була прийнята у серпні поточного року.

Відзначимо, що пресслужба Болградської міської ради повідомила, що Порядок надання і розмір одноразової матеріальної допомоги вказаним особам були затверджені на засіданні виконавчого комітету Болградської міськради 25 жовтня цього року.

Додамо, що розмір допомоги складає 10 тисяч гривень на людину. Згідно із Програмою на цей рік на її виплату заплановано 300 тисяч гривень.

Документи на отримання допомоги приймає відділ соціального захисту населення Болградської міськради протягом місяця з дати видачі наказу про зарахування військовослужбовця у списки особового складу військової частини.

Право на отримання допомоги мають мешканці громади, або внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Болградської територіальної громади.

За більш детальною інформацією потрібно звертатися у відділ соціального захисту населення Болградської міськради за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. №4. Тел. 04846 4-52-78.

СБУ проводить обшуки у Почаївській лаврі УПЦ (МП)