Проект Аллеи Славы Килия

На нещодавній сесії Кілійської міськради презентували дизайн-проєкт зі створення Алеї Слави загиблим у війні з росією захисникам України – уродженцям Кілійської громади.

«Постійно перебуваючи на зв’язку із родичами і рідними загиблих військовослужбовців, розуміючи необхідність створення в громаді місця для вшанування пам’яті загиблих внаслідок війни мешканців громади, відчуваючи шану до всіх, хто захищаючи нашу державу від ворога віддає найцінніше – своє життя, за власним баченням попросив розробити макет зі створення Алеї Слави в Кілії, де кожен житель і гість громади зможе вшанувати пам’ять загиблих за незалежність і цілісність нашої держави», – сказал презентуючи проєкт його ініціатор Кілійський міський голова В’ячеслав Чернявський, повідомляє пресслужба Кілійської міськради.

Розробники планують розмістити у Сквері Пам’яті, на центральній вулиці міста, біля будівлі краєзнавчого музею, мармурову Стіну Пам’яті, на якій, після узгодження із родичами загиблих, будуть встановлені таблички з іменами загиблих захисників.

Окрім цього, планується облаштувати клумбу з декоративними квітами та деревами. Також, на клумбах встановлять плити, на яких, після публічних обговорень із громадськістю, будуть написані слова відомих українських діячів.

Відзначимо, що депутати одноголосно підтримали та схвалили запропонований Проєкт, робота над  реалізацією якого почнеться після розроблення проєктно-кошторисної документації.

На фронті загинув захисник України родом з півдня Одещини

 

 

 

Політика