Турнир в в поддержку защитников Змеиного

У Болграді, на футбольному полі, розташованому у сквері, який нещодавно був перейменований на честь Захисників острова Зміїний, відбувся футбольний турнір, на підтримку захисників Зміїного, які вже шістнадцятий місяць перебувають у російському полоні.

В змаганнях взяли участь чотири юніорські команди: «Ялпуг» (ЦФЗН «Спорт для всіх» Болградської міськради); «Шторм» (м. Болград); команди сіл Залізничне та Виноградівка (Курчу).

Почався турнір із хвилини мовчання за загиблими від рук агресора захисниками України та мирними жителями держави. До юних учасників звернулася мати військовополоненого Тетяна Кардашова, яка розповіла, що колись її син теж грав у футбол на цьому полі, а потім разом с побратимами встав на захист України. Вона також подякувала всім, хто брав участь у процесі перейменування скверу, у якому проходили змагання.

На гасло жінки «Слава Україні!» юні футболісти дружньо відповіли: «Героям Слава!» Навколо поля майоріли прапори України та підрозділів, в яких служать полонені.

Кожна з команд, що взяли участь у змаганнях, відчайдушно боролася за перемогу, тож гравці подарували  вболівальникам  масу яскравих емоцій.

У підсумку переможцями стали гравці команди «Шторм».

На другому місці команда «Ялпуг», бронза у футболістів с. Виноградівка (Курчу). Команда с. Залізничне хоч і поступилася призовим місцем, але показала якісну гру.

Приємним сюрпризом для гравців стали не лише медалі та кубки, а і солодкі подарунки та сувеніри, які підготували всім учасникам ініціатори турніру – група матерів захисників острова Зміїний на чолі з Галиною Калугіною, мамою захисника острова морського піхотинця Івана Тошкіна, що досі знаходиться у полоні разом з іншими 35 Захисників Зміїного. Турнир в в поддержку защитников Змеиного

Турнир в в поддержку защитников Змеиного
Турнир в в поддержку защитников Змеиного, фото из соцсетей

Додамо, що організатором змагань виступив Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Болградської міськради.

Реєстр зниклих безвісти містить 23 700 імен

 

 

 

Політика