Напередодні професійного свята – Дня прикордонника, який в Україні відзначають 30 квітня, в Ізмаїльському прикордонному загоні відбулися урочисті заходи.

Перед привітанням особового складу керівництво загону оголосило хвилину мовчання в пам’ять про полеглих воїнів і цивільних у російсько-українській війні. Після чого відбулося нагородження військовослужбовців загону державними та відомчими нагородами.


Крім цього, у Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбулося нагородження особового складу органами місцевого самоврядування та пройшов концерт за участю колективів міста та району.


На концерті було презентовано кліп на пісню “Ми захищаємо кордони” за режисурою Ігоря Перегняка. Слова і музику пісні, спеціально до Дня прикордонника, написала ізмаїльська поетеса Тетяна Лесіна. Виконали її на сцені прикордонниця Олена Дімова та місцева співачка Леся Кічук.

Сам кліп уже вийшов на відомчих сторінках у фейсбуці та офіційному сайті ДПСУ. Він присвячений воїнам-прикордонникам, які виборюють свободу та незалежність України. У кліпі, окрім вищезгаданих виконавців, співає квінтет Академічного ансамблю пісні і танцю Держприкордонслужби.

Світ