У Болградському районі 92% об’єктів соціальної сфери готові до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляє кореспондент «Топора».

Про це йшлося під час засідання районного оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери Болградського району до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, яке пройшло у Болградській районній військовій адміністрації.

За словами начальника відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Болградської РВА – заступника голови штабу Аркадія Радулова, з 220 котелень, які опалюють об’єкти соціальної сфери, у рамках підготовки до зимового періоду заплановано капітальний ремонт 5 котелень, заміна 6 котлів, капітальний ремонт 3 котлів, підготовка 0,35 км теплових мереж. Отже, середній відсоток підготовки теплового господарства складає 95,7%.

Щодо наявності твердого палива (вугілля, брикети/пелети) для цих об’єктів, то з необхідних 3 597,3 тонни на даний час у наявності 2 722,2 тонни, що становить 76%. Тривають тендерні процедури на придбання вугілля у Василівській, Бородінській громадах, планується додатковий тендер на придбання вугілля в Арцизькій міській раді.

З необхідних 2 884,3 м3 дров, у наявності 1860,0 м3 (65%).

Договори на постачання природного газу з ДП «Нафтогаз Трейдинг» діють до кінця поточного року.

Всі 137 багатоквартирних будинків, що є у районі, переведені на індивідуальне опалення (природний газ, електроенергія). Готові до зими 119 будинків, що складає 88%.

Середній відсоток готовності водопровідно – каналізаційного господарства складає 95%.

Для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту готується 29 одиниць власної спецтехніки, планується залучення 60 одиниць додаткової спецтехніки та заготівля 1040 тонн посипного матеріалу та реагентів.

Політика