самолет Air Moldova

Молдовська авіакомпанія Air Moldova анонсувала поновлення польотів до Москви. Найближчий авіарейс із Кишинева до російської столиці відбудеться 1 жовтня. У компанії таке рішення пояснили численними зверненнями мешканців Молдови.

В поширеному повідомленні Air Moldova стверджується, що багато жителів сусідньої країни застрягли в Росії і бажають повернутися на батьківщину. Крім того, клієнти компанії вимагають надати їм послугу відповідно до квитків, придбаних до 24 лютого.

«Ці обставини створили труднощі, з якими щодня стикаються сотні наших співгромадян: необхідність повторної купівлі квитків за завищеними цінами, більше часу, витраченого на дорогу, тривалі та виснажливі польоти з пересадкою. Особливо важкими є поїздки у разі невідкладної медичної допомоги», – заявили у компанії.

Нагадаємо, державна компанія Air Moldova була приватизована у 2018 році. З кінця лютого молдавські компанії припинили польоти до міст Росії та не відновили рейси на цей напрям після часткового відкриття повітряного простору Молдови.

Читайте також: Молдова закрила залізничну ділянку Кагул – Джурджулешти через зсуви ґрунту

Долетіти з Росії до Молдови або у зворотному напрямку було можливо тільки з пересадкою або в Туреччині, або Вірменії. Останні країни не запроваджували санкції щодо російських авіакомпаній.

Відмітимо, жителі Молодови повідомляют, що при онлайн-купівлі квитки на зазначений напрямок поки що не доступні. Упродовж двох тижнів після відновлення польотів компанія має намір надавати місця пасажирам, які придбали квитки упродовж минулих двох років. Покупки онлайн для нових пасажирів будуть доступні після 16 жовтня.

Політика