Пункт Несокрушимости Болград горсовет

Підзарядити телефони, скористатися безплатним вайфаєм, зігрітися та випити чашку чаю чи закип’ятити воду можна у п’ятьох «Пунктах Незламності», які влаштували у населених пунктах Болградської міської територіальноі громади, повідомляє кореспондент «Топора».

Болград ДСНС Пункт несокрушимости
В пожарной части ДСНС готовы оказать помощь, фото: Топор
Болград горсовет пункт несокрушимости
В пункте несокрушимости горсовета, фото: Топор

У Болград такі цілодобові точки підтримки населення облаштували у пожежній частині ДСНС (вул. 25 серпня, 161) та в будівлі апарату Болградської міської ради (вул. Шпитальна, 45).

Болград ДСНС пункт несокрушимости
Одно из помещений ДСНС, где можно согреться и зарядить телефон, фото: Топор
ДСНС мобильный пункт несокрушимости
Мобильный пункт несокрушимости ДСНС, фото: Топор

В пожежній частині облаштували дві точки, де можуть приймати людей – в одному з приміщень установи та мобільний пункт у наметі, встановленому на подвір’ї. Також болградські рятівники у разі необхідності можуть застосувати відповідно обладнаний автомобіль.

Крім того, пункти допомоги мешканцям організували у приміщеннях старостатів у селах Виноградівка, Табаки та Залізничне Болградської громади.

У всіх п’яті пунктах підготовлений запас питної та технічної води, чай, печиво. Необхідні продукти надала міська рада.

Додамо, що деякі підприємці Болграду також надають посильну допомогу землякам, дозволяючи безплатно користуватися вайфаєм, заряджати мобільні телефони. Наприклад ПСП «СУПЕР ЕЛІТ», яке надає послуги кабельного телебачення та Інтернету, влаштувало дві безплатні точки вайфай, якими можна користуватися цілодобово біля їх офісу, розташованому за адресою: вул. 25 Чапаївської дивізії, 33. Важливо, що Інтернет тут є і під час відключень світла, бо працює електрогенератор.

Бесплатный вайфай
Около офиса ЧСП «СУПЕР ЭЛИТ» работает бесплатный вайфай, фото: Топор

Додамо, що у Болградській міській раді планують підготувати ще декілька  «Пунктів Незламності», щоб у разі необхідності була можливість надати допомогу більшій кількості людей.

Читайте також: Пункти Незламності: на Одещині відкрили, але необхідно доопрацювати

 

 

Політика