Газом в обличчя

Шестеро ліцеїстів шостого-дев’ятого класів одного з ліцеїв Тарутинської громади Болградського району потрапили до лікарні з отруєнням газом.

З’ясувалося, що причиною стала сварка учениць восьмого та дев’ятого класу.

«Попередньо поліціянти встановили, що на великій перерві у коридорі навчального закладу між двома ученицями восьмого та дев’ятого класу виник конфлікт, в ході якого молодша дівчинка розпилила у бік старшої перцевий балончик»,повідомили у поліції.

Унаслідок розпилення газу окрім старшої учасниці сварки, постраждали ще п’ятеро учнів шостого, сьомого та дев’ятого класів, які знаходилися в коридорі. Першу допомогу дітям надала медична сестра ліцею, після чого викликана «швидка» доставила їх до районної лікарні. Стан дітей задовільний.

Під час попереднього розслідування було з’ясовано, що газовий балончик 14-річній дівчинці для самооборони придбала мати, яка і буде відповідати за скоєне, адже дитина ще не досягла віку, з якого настає адміністративна відповідальність за скоєне правопорушення.

Дії дитини кваліфіковані як дрібне хуліганство. Отже, на батьків можуть накласти штрафу у розмірі від 850 до 1700 гривень. Розслідування триває.

Майже 30 тисяч зібрали на ярмарку у школі Болграду

 

Економіка