Во время церемонии

Орден «За мужність» III ступеня, яким посмертно нагороджений уродженець Болграду Сергій Бахчеджи, вручили сім’ї загиблого Героя.

Урочиста церемонія нагородження та вшанування пам’яті Героя, яку підготували працівники КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міськради, відбулася у міському палаці «Кришталь».

Во время церемонии

Начальник Болградського районного територіального центра комплектування та соціальної підтримки вручив нагороду доньці загиблого воїна, яка разом з мамою та однорічним братиком приїхали для цього в Болград із Житомира.Во время церемонииВо время церемонииВо время церемонии

Керівники міста та району подякували батькам Сергія Бахчеджи та вручили їм лист-подяку від РДА та рішення сесій Болградської міськради про перейменування провулка Суворова у м. Болград на провулок Сергія Бахчеджи.

Подякував батькам за виховання сина керівник районної організації учасників АТО Іван Бодлєв. Він також зазначив, що на Алеї Слави школи, у якій вчився Сергій, буде встановлена меморіальна дошка на честь загиблого Героя, виготовлена громадською організацією.

Учасники заходу вшанували пам’ять Сергія Бахчеджи та всіх загиблих у боротьбі за Україну Героїв хвилиною мовчання.Во время церемонии

Нагадаємо, що тридцятип’ятирічний старший солдат Сергій Ілліч Бахчеджи боронив Україну у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних запорожців. 30 червня 2022 року він загинув у важкому бою біля смт Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області.

В Україні створили документальну стрічку про визволення острову Зміїний