памятный марафон в Болгарии

В суботу, 24 вересня у Південному парку Софії пройшов забіг на згадку про загиблих українських героях. Українці, болгари, дипломати та спортсмени вийшли на дистанцію в знак підтримки України.

Організаторами заходу виступили Посольство України в Софії, агенція Netpeak Bulgaria та його директор Геннадій Воробйов, а також ініціативна група на чолі з Танею Бондаренко –активісткою, бесарабською болгаркою родом із Болграду.

В акції взяли участь кілька десятків українців, болгар та українських дипломатів.

участники забега в Болгарии

Як розповіла кореспондентові Інтернет-газети «Топор» перший секретар посольства України Ірина Козик, така демонстрація вже кілька років відбувається в Україні, але цього разу через широкомасштабне російське вторгнення її організували в різних країнах за кордоном, де є українці.

Читайте також: В Болгарії відкрили навчальний центр для дітей біженців із України

“Акція спрямована на те, щоб об’єднати нас і вшанувати пам’ять наших полеглих героїв”, – сказала вона.

Таня Бондаренко наголосила, що подібні заходи доводять, який ми сильний народ. Вона вже декілька місяців у Софії та не вперше організує тут українські акції.

«У нас не було складнощів провести і цей забіг – як бачите, відгукнулися багато наших громадян і наших болгарських друзів, бо справа шляхетна – вшанувати пам’ять полеглих українських воїнів», – сказала Таня.

Фоторепортаж: Василь Жуковський

Політика