IV Міжнародний кінофестиваль «ОКО»

Вчора, 1 жовтня, у столиці Республіки Болгарія Софії розпочався IV Міжнародний фестиваль етнографічного кіно «ОКО», який має прописку у Болграді, але через широкомасштабну війну поки що проводиться за кордоном.

Фестиваль працюватиме протягом тижня (з 1 по 7 жовтня 2023 року) у двох форматах: у Болгарії офлайн та в Україні онлайн.

В рамках фестивалю стрічки змагатимуться за перемогу в міжнародних повнометражних та короткометражних конкурсах, а також у двох національних конкурсах: українському та болгарському.

Крім цього програма «ОКО» також включає позаконкурсну програму у яку включені ігрові та експериментальні стрічки.

Відзначимо, що протягом тижня фільми фестивалю можна переглядати у будь-якому куточку України в будь-який зручний час на платформі MEGOGO

IV Міжнародний кінофестиваль «ОКО»
IV Міжнародний кінофестиваль «ОКО», скриншот

Нагадаємо, що фестиваль був створений за ідеєю Тетяни Станєвої, яка є його директоркою, щоб об’єднати кінематографістів, фольклористів, кіноманів і шанувальників звичаїв і традицій у всесвітньому святі етнографічних та антропологічних, документальних та художніх фільмів.

Організатори фестивалю вірять, «що на ювілейній V едиції зустрінемося всі на Батьківщині, в Болграді, святкуватимемо перемогу України та насолоджуватимемося переглядом етнографічних фільмів! Бо де б людина не була, але вдома найкраще».

 

Украинскую актрису признали лучшей в Европе

 

 

Світ