Асортимент магазина

Кожен охочий у Республіці Болгарія може взяти участь у благодійному розпродажі, кошти від якого підуть на допомогу бійцям, що боронять Україну від російської навали.

Проєкт бессарабських болгар в Болгарії «Бессарабський фронт» відкрив продаж «військових сувенірів» з України».

«Маю дуже гарну новину від наших друзів з Болгарії. Наші розмальовані тубуси та гільзи вже виставлені в магазині Бессарабського фронту. Ласкаво прошу до перегляду. І прошу поширювати інформацію, щоб якмога більша кількість людей знала про цю ініціативу», – повідомила волонтер з Болграда Оксана Кілафли.

У магазині, який у Бессарабському фронті називають місцем, де команда збирає різноманітні артефакти, пов’язані з Україною та війною в Україні, можна придбати шеврони Бессарабського фронту, розмальовані майстрами Центру дитячої та юнацької творчості Болградської міськради гільзи, тубуси від мінометних мин, протитанкової ракетної системи NLAW.

Зібрані кошти повернуться у вигляді необхідного спорядження болгарам, українцям, гагаузам, вірменам, молдаванам, албанцям України, які боронять свою державу та весь світ від російської навали.

У Білгороді-Дністровському пройшов ярмарок на підтримку ЗСУ

 

Економіка