Болгарія

В Болгарії фермери загрожують вдатися до протестів і вивести на дороги трактори, якщо уряд не проведе обіцяну зустріч для обговорення вимог сільгоспвиробників щодо надання державної допомоги. В Болгарській аграрній палаті – профспілці фермерів готові протестувати вже 6 лютого.

Керівництво Болгарської аграрної палати прийняло декларацію про серйозні виклики та проблеми агросектору, які спонукають фермерів вийти на вулиці у всіх куточках країни та єдиний спосіб змусити їх не збиратися – задовольнити їхні вимоги.

Раніше відбулася зустріч прем’єр-міністра Болгарії Миколи Денкова з фермерами, на якій глава болгарського уряду попросив аграріїв почекати з протестами і дати час на пошук відповідного рішення.

Читайте такожБолгарія заборонила експорт палива з російської нафти

У Національній асоціації виробників зернових Болгарії зажадали від уряду країни внести п’ять культур – пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник та ріпак у державну “Допомога на підтримку ліквідності сільгоспвиробників для подолання негативного економічного впливу російської агресії проти України” у 2024 р.

Економіка

Світ