В городе, что в устье Днестра,  прошел спортивный праздник «Папа, мама, я – спортивная семья!»

Об этом сообщает корреспондент «Топора».

спортивн спортив

Соревнования прошли в спортзале Белгород-Днестровской школы ОШ №4. В программу соревнований вошли 9 конкурсов на скорость, смекалку, меткость, находчивость и слаженность команд. В состязаниях приняли участие 13 семейных команд. Все участники были в прекрасной спортивной форме, показали свою подготовку, умение и мастерство.

спор

По итогам 9-ти конкурсов общекомандное I место завоевала команда семьи Буберенко, II место – команда семьи Кирич, и III место заняла команда семьи Романовых.

спортивные спротивны

Все призёры были награждены кубками, грамотами и ценными призами. Добавим, что команда-победительница заслужила право на участие в областном фестивале «Папа, мама, я – спортивная семья!», который будет проходит в городе Южный.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі