Наслідки дронового удару по підприємству у Єлабузі

Вчорашній день можна назвати справжнім проривом у військових спроможностях України – внаслідок успішної спецоперації ГУР та СБУ українські дрони вразили ворожі цілі у російському Татарстані.

«Вранці, 2 квітня, дрони атакували два заводи у містах Єлабуга і Нижньокамськ (Республіка Татарстан, росія). Зокрема у Єлабузі знаходиться так звана особлива економічна зона «Алабуга», де росіяни налагодили виробництво ударних іранських безпілотників типу «Shahed». У Нижньокамську було атаковано нафтопереробне підприємство»,розповіло Суспільне.

Джерела у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили Суспільному, що це спецоперація українських розвідників. Там додали, що під атакою опинився завод у Єлабузі, на якому росіяни збирають іранські «шахеди», маркуючи їх під «Герань-2».

Відзначимо, що російське місто Єлабуга знаходиться за понад 1200 кілометрів від кордону України.

Атака на НЗП у Нижньокамську
Атака на НЗП у Нижньокамську, фото: suspilne

Вперше від початку повномасштабного вторгненні росії Україна завдала удари у такому глибокому тилу країни-агресора. Це можна назвати справжнім проривом та переломним моментом у здатності України завдавати ударів на великі відстані далеко у ворожому тилу.

Зеленський підписав закон про зниження мобілізаційного віку