Убийство украинского баскетболиста в Германии

МЗС України взяло на особливий контроль розслідування вбивства українського баскетболіста Володимира Єрмакова в Німеччині. Наразі вже відомо, що нападника затримали.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“Генеральне консульство в Дюссельдорфі вже провело переговори із главою поліції міста Ессен. Консули наголосили на необхідності якнайшвидшого проведення розслідування та притягнення злочинця до відповідальності”, – розповів Ніколенко.

За його словами, за наявною інформацією, поліція вже затримала нападника. Тривають слідчі дії.

“Консульська установа також контролює лікування іншого постраждалого українця (Артема Козаченка, – ред.). Йому надається необхідна медична допомога в лікарні Ессена. Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає”, – додав він.

Нагадаємо, 17-річний Володимир Єрмаков та його друг Артем Козаченко виступали за молодіжну команду ART Giants (U-19) з Дюссельдорфа.

Загинув один з кращих українських льотчиків-штурмовиків

Як повідомлялось раніше, напередодні матчу в суботу ввечері на українських баскетболістів напали невідомі особи та завдали ножових поранень. Про те, що на баскетболістів напали через те, що вони українці за національністю, стверджують очевидці. Внаслідок нападу хлопці отримали численні поранення. На жаль, життя Володимира Єрмакова не вдалося врятувати.

Економіка

Світ