спортсменка из Измаила

З 11 по 17 червня в Черкасах проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів із 24 областей України, юнаки та дівчата 2009-2010 років народження.

У складі збірної Одеської області взяли участь двоє спортсменів з Ізмаїла – Ангеліна Румянцева (тренер Луна Румянцева) і Максиміліан Шверненко (тренер Андрій Попазов).

Максиміліан Шверненко виступав у ваговій категорії 46 кг. В 1/16 він здобув перемогу, але в 1/8 фіналу поступився противнику. У свою чергу, Ангеліна Румянцева виступила у ваговій категорії 51 кг. Спортсменка провела 4 поєдинки, кожен з яких завершився достроковою перемогою.

Офіцер ЗСУ встановив одразу два рекорди: світу та України

За підсумками чемпіонату Ангеліні присвоїли звання «Найкраща боксерка чемпіонату України» та надали місце у складі збірної України на чемпіонаті Європи, що пройде в Словенії з 15 по 26 серпня.

Зазначимо, це не перша перемога спортсменки. За останні півроку Ангеліна Рум’янцева стала чемпіонкою одразу кількох Всеукраїнських турнірів, що проходили в Корсунь-Шевченківському та Одесі.