борцы

Одеські борці греко-римського стилю здобули дві медалі на міжнародному турнірі «Гран-прі Анрі Даглена», що проходив у Ніцці (Франція) 22 січня.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області, – повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Так, 25-річний одесит Владлен Козлюк, який здобув минулого року бронзу чемпіонату Європи, став переможцем у категорії «до 97 кг», а 26-річний В’ячеслав Байрактар (уродженець колишнього Кілійського району) завоював срібло у категорії «до 55 кг».

Загалом на «Гран-прі Анрі Даглена-2023» збірна України здобула 15 медалей (4 золоті, 6 срібних, 5 бронзових). Серед переможців і олімпійський чемпіон Жан Беленюк, який продовжує спортивну кар’єру. Зазначимо, що цей турнір був одним із відбіркових чемпіонатів Європи, який відбудеться в Загребі 17-23 квітня.