социальное образование

За показниками розвитку сфери цифрової трансформації, за 2022 рік Одеська область піднялася в рейтингу успішності серед усіх регіонів України, посівши друге місце, замість минулорічного 20-го.

Завдяки покращенню рівня цифровізації, жителі регіону та ВПО відчули суттєві переваги простоти та зручності при отриманні базових і життєво необхідних послуг, особливо у випадках втрати паперових документів та неможливості їх швидкого відновлення в умовах воєнного стану, – повідомив заступник начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

Зокрема, Одещина однією з перших забезпечила підключення електронних сервісів шерингу копій цифрових документів з Дії у всій мережі управлінь соціального захисту населення, закладах освіти та закладах охорони здоров’я комунальної форми власності. Також, в Одеській області забезпечено можливість у кожному, навіть найвіддаленішому куточку регіону, отримати комплексну послугу е -Малятко, що є одним з дієвих механізмів збереження часу та коштів при оформленні документів.

Новини за темою: В Україні запускають «Платформу соціальної освіти»

“Варто відзначити, що не зважаючи на те, що Одеська область є однією з найбільших серед інших областей України, на всій території забезпечено технічну можливість для розвитку доступу до мережі Інтернет, а також позитивну динаміку відкриття ЦНАП та ВРМ для якісного обслуговування та надання усього спектру державних послуг” – додав Костянтин Гой.

Одні з найкращих результатів Одеська область має і у сфері цифрової освіти, забезпечивши у повному обсязі доступ та реєстрацію вчителів на платформі ВШО. Найближчим часом заплановано впровадження низки нових і зручних електронних сервісів та послуг, що здатні значно покращити взаємодію громадян з органами державної влади.

Читайте також: Біля берегів Одеси можуть з’явитися три плавучі електростанції

Політика