Попри те, що країна вже котрий місяць охоплена полум’ям війни, на місцях, де більш менш спокійно, люди уперто працюють в звичайному режимі. Красне літо вже в розпалі, але робітники комунальних господарств старовинного міста зайняті роботами по життєдіяльності ще недавно курортного Білгорода-Дністровського.

Саме зараз фахівці міського центру «Благоустрій» проводять планові роботи з відновлення дорожньої розмітки на проїжджій частині міських доріг. Ці заходи особливо важливі саме в цей час, коли до міста йде наплив різноманітної автотехніки з людьми, що вирішили або провідати своїх південних родичів, або просто завітати до славного своєю історією міста. Адже безпека громадян – це перш за все.

Зараз робітники «Благоустрою» перейшли до відновлення пішохідних переходів по вул. Ізмаїльській – біля автобусної зупинки «вул. Лісна» та на перетині вул. Козацька. Треба зазначити, що це найбільш напружені в транспортному сенсі місця в місті.

Додамо, що для нанесення розмітки, комунальною службою використовується спеціальна фарба вітчизняного науково-виробничого підприємства, яка відрізняється подовженим строком служби та підвищеною зносостійкістю.