В Ізмаїльському районі повним ходом йде моніторинг усіх загальноосвітніх закладів на готовність до нового навчального року. Днями голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Ізмаїльської РДА Марина Деной разом із головою Саф’янівської територіальної громади Наталією Тодоровою побували у навчальних закладах сіл Саф’яни, Багате, Каланчак та Лощинівка.

Представники влади дали керівникам шкіл низку рекомендацій, які слід врахувати під час підготовки бомбосховищ у школах на наявність дітей та проведення там навчального процесу. Робота у цьому напрямку наразі продовжується.

Нагадаємо, з 1 вересня в Україні дозволили розпочати навчальний процес у тих школах, в яких є укриття. Головна умова – стан укриттів має забезпечити безпеку всіх, хто у процесі навчання перебуває у будівлі загальноосвітнього навчального закладу.

Раніше керівництво Ізмаїльського району зазначало – якщо створити ті умови, які вимагають, все ж таки не вдасться – у навчальних закладах району не виключається дистанційна робота або робота в змішаному режимі.