Зерно

Ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль переноситься з українсько-польського кордону до порту Клайпеди з метою прискорення транзиту української агропродукції територією Польщі.

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Український міністр агрополітики Микола Сольський і міністр сільського господарства та розвитку села Республіки Польща Роберт Телус, міністр сільського господарства Литовської Республіки Кястутіс Навіцкас домовилися про це під час чергової зустрічі.

“Протягом наступних двох днів буде перенесено ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль з українсько-польського кордону до порту Клайпеди (Литва), для всіх аграрних вантажів, що прямують до цього порту. Це прискорить транзит територією Польщі”, – йдеться у повідомленні.

Український міністр повідомив, що Україна запропонувала перенести ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль із українсько-польського кордону до литовського порту.

Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги

Телус та Навіцкас зазначили, що їхні уряди підтримують такий механізм контролю та вважають це конструктивним кроком. Зокрема, польський міністр зазначив, що “це добре для розвитку цього транзиту, у розвитку цього коридору солідарності, який ми, як Польща, збудували у Європі”.

Політика