Під час затримання

Сумського міського голову та директора департаменту інфраструктури затримали під час отримання хабара.

Завдяки спільним діям Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро та Служби безпеки України «на одержанні неправомірної вигоди у сумі 2 130 000 гривень викрито Сумського міського голову та директора Департаменту інфраструктури Сумської област»,повідомили у САП.

2 жовтня «СБУ та НАБУ затримали обох фігурантів «на гарячому», у момент отримання одного із траншів неправомірної вигоди у розмірі 1,4 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Пізніше посадовцям буде обрано запобіжний захід»,розповіли у СБУ. Правоохоронні органи повідомляють, що посадовці вимагали хабарі від місцевих підприємців за безперешкодне ведення бізнесу у місті.

Задокументовано, що вони «обклали даниною» місцеву компанію, яка займалася вивезенням сміття. У разі відмови заплатити хабар – погрожували підприємцям штучними перешкодами у веденні бізнесу.

На озері Катлабух рибалка наловив раків на суму майже 220 тис грн

 

 

Світ