Одесский «Черноморец» сыграл два тренировочных матча с клубами из Молдовы.

Об этом сообщает ИА «Контекст-Причерноморье» со ссылкой на пресс-службу одесского ФК.

В субботу, 13-ого октября, на стадионе УТБ «Черноморец» в Совиньоне «моряки» принимали многократного чемпиона Молдовы, команду «Шериф» из Тирасполя. Поединок закончился вничью – 1:1. За одесский клуб на 39-ой минуте отличился Франк Джа Джедже.

На следующий день «Черноморцу» противостоял менее именитый соперник – ФК «Верис» из молдавского города Драганешты. Одесситы минимально переиграли гостей (1:0) благодаря голу Тьяго Андре Терросо на 83-ей минуте.

Следующий официальный поединок «Черноморец» проведёт 21-ого октября против симферопольской «Таврии».

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі