Неизвестные жители Болграда закидали помидорами рекламный бигборд кандидата в народные депутаты от Партии регионов по 142-ому округу Игоря Плохого.

Результат этого действия зафиксировал собственный корреспондент интернет-газеты «Топор».

На данном бигборде Игорь Плохой изображён пожимающим руку президенту Украины Виктору Януковичу. Напомним, ранее руководство Партии регионов приказало скандальному нардепу снять все постеры с главой государства, и на следующий день большинство из них действительно были заменены на стандартные рекламные плакаты Плохого. Однако некоторые бигборды, как видим, остались нетронутыми.

Предполагаем, что неизвестные жители региона решили таким экстравагантным способом напомнить Плохому о том, что нехорошо нарушать закон, а нужно следовать линии партии.

Рабочие снимают незаконный плакат с Плохим

Фото: Репортёр

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі