Энергетики

Відновлення електропостачання Одещини знаходиться серед пріоритетів українського уряду.

Одним з головних питань позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшла вчора, було ліквідація наслідків технологічної аварії на об’єктах енергетики Одеси та запровадження комплексу заходів, спрямованих на безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури та забезпечення першочергових потреб населення, повідомляє урядовий портал.

Наразі Мінінфраструктури, Міненерго, ДСНС, МЗС, Одеська обласна військова (державна) адміністрація опрацьовують питання щодо залучення в якості міжнародної допомоги спеціалізованих кораблів – «плавучих електростанцій», додаткового постачання генераторів для заживлення об’єктів критичної інфраструктури міста тощо.

Вчора Одеська районна військова адміністрація повідомила, що вже  отримано 82 генератори великої потужності як тимчасове рішення для зменшення навантаження електромереж на об’єкти критичної інфраструктури та передачі вивільнених потужностей побутовим споживачам. 

З резервного фонду державного бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи генераторів буде виділено 30 млн грн.

Бригади НЕК «Укренерго» працюють на об’єктах безперервно і планують завершити частину ремонтних робіт наприкінці цього тижня.

Компанія ДТЕК Одеські електромережі повідомляє, що поки що можуть забезпечувати світлом побутових споживачів в Одесі та Одеському районі кожні 2 години через 8 годин без світла.

«Наразі це той максимум, яким може забезпечити все наявне та справне енергетичне обладнання регіону», – йдеться на сайті компанії.

Білгород-Дністровський порт виставили на продаж