Моменты поездки в Украину

Завдяки соціальному проєкту, який ініціювала болгарська компанія з українським корінням Netpeak Bulgariа (частина Netpeak Group), загальноосвітні українські школи, де переважно навчаються болгари за етнічним походженням, отримали у цьому місяці 90 скомплектованих комп’ютерних навчальних місць.

Крім цього за узгодженням з партнерами проєкту, які надавали техніку, 15 ноутбуків та 10 комп’ютерів були відправлені українським військовим за їхніми запитами.

Нагадаємо, що у березні цього року болгарська компанія з українським корінням Netpeak Bulgariа (частина Netpeak Group) ініціювала новий соціально важливий проєкт «Допомога дітям та найсміливішим в Україні»,  основна мета якого – знайти та передати комп’ютерну техніку для навчання та роботи українським дітям та військовим.
Відзначимо, що завдяки інформаційній підтримці Державної агенції Болгарії, яка опікується болгарами за кордоном, організатори отримали та опрацювали більше 90 заявок від українських культурних та освітніх закладів на отримання техніки для навчання та роботи.

За два місяці організатори проєкту спільно з іншими болгарськими компаніями KvantService, IBS Bulgaria, Stenik, Ozone, SoftUni, eDesign, ReStore, Superhosting, Limacon, Grind Web Studio, IT Step зібрали понад 400 одиниць офісної техніки: комп’ютери, монітори, телевізори, принтери, ноутбуки та інше, яку перед відправкою перевірили та налаштовували за кошти людей, які підтримали ініціативу на сторінці проєкту.

У середині травня команда проєкту особисто відвідала 11 шкіл, бібліотек та центрів культури Одеської області та Миколаєва.

Моменты поездки в Украину
Моменты поездки в Украину, фото: Александр Барон

Додамо, що до складу експедиції також долучилися журналісти з Болгарського національного телебачення та радіо, які вже через місяць презентують фільм, де буде висвітлена експедиція в українську Бессарабію.

«Раніше я вже передавав техніку в українські школи, а у нинішній ситуації в цьому проєкті з’явилося ще більше сенсу. Наш проєкт сьогодні створює нові важливі зв’язки між Болгарією та Україною, яка є домівкою для великої кількості етнічних болгар». – каже Геннадій Воробйов, засновник компанії Netpeak Bulgariа та головний ініціатор проєкту.

На сьогодні проєкт продовжує свій розвиток. Команда шукає нові можливості для спільного розв’язання проблем, які є актуальними для болгарської спільноти в Україні.

Нагадаємо: Болгарські друзі передали українцям допомогу та готують фільм про життя українських болгар

 

 

Політика