Российские террористы

До 14 зросла кількість постраждалих, яким надано медичну допомогу після ворожої вечірньої атаки балістичними ракетами по Одеському району.

“Люди в автівках і пішки прямували наприкінці робочого дня додому та стали жертвами підступного подвійного удару”, – повідомили в ОК “Південь”.

На пошкодженій АЗС палала пожежа, побиті крамниці, складські приміщення, адміністративні будівлі і приватні будинки.

Також сьогодні вночі ворог масовано атакував південь України черговими хвилями ударних дронів. Бойова робота тривала понад 5 годин. Під прицілом агресора знов енергетична інфраструктура.

21 дрон було знищено в ході бойової роботи сил протиповітряної оборони:
7 – на Одещині, 8 на Миколаївщині, по 3 – у Херсонській та Дніпропетровській областях.

На Одещині уламки збитих дронів спричинили займання на території енергетичного об’єкту. Пожежу оперативно ліквідовано. Люди не ушкоджені. В Миколаївській області уламки збитих дронів впали на відкритій території. Інформації про руйнування й постраждалих не надходило.

“На світанку ворог масовано атакував різними типами ракет”, – повідомили у Оперативному командуванні.

По Запорізькій області ворог спрямував керовані авіаційні ракети з літаків тактичної авіації. 2 ракети силами протиповітряної оборони було знищено, але, на жаль, є і влучання. В Запорізькому районі пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Ступень пошкодження уточнюється, інформації про постраждалих не було.

Політика