Карта ISW,

В Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що російські війська «схоже, надають пріоритет швидкому створенню “буферної зони” вздовж кордону, а не створенню умов для більш глибокого проникнення».

«Відносно швидкі темпи просування російських військ у Вовчанську та повідомлення про знищення кількох мостів через ключові водні шляхи в межах населеного пункту свідчать про те, що російські війська віддають перевагу… швидкому створенню «буферної зони» вздовж міжнародного кордону, а не створенню умов для глибшого проникнення на північ Харківської області, як раніше оцінював ISW»,повідомили у доповіді ISW.

Водночас у Генштабі ЗСУ розповіли: «На Харківському напрямку наші підрозділи відбили 13 атак противника на напрямках Нова Товолжанка (рф) – Вовчанськ, Шебекіно (рф) – Вовчанськ, Гатище – Вовчанськ, Муром – Стариця, Стрілеча – Глибоке, Пильна – Глибоке, Глибоке – Липці.

Українські захисники проводять прочісування міської забудови населеного пункту Вовчанськ. Бойової дії тривають, ситуація контрольована.

Втрати ворога складають 164 особи та 25 одиниць техніки».

«Загроза Харкову та Вовчанську – це загроза для усієї України», – Юрій Бутусов

 

Політика