Вирок

Вищий антикорупційний суд виніс вирок Ренійському міському голові та його поплічнику.

«У середу, 17 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватими Ренійського міського голову Ізмаїльського району Одеської області та колишнього депутата місцевої ради. Їх визнали винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі – ред.)»,повідомила пресслужба ВАКС.

Обвинуваченим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 9 та 10 років, відповідно, з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади на строк 3 роки, з конфіскацією всього належного їм майна.

У суд нагадали, що «обвинувачені висловили особі прохання надати їм неправомірну вигоду в сумі 100 тисяч доларів США за забезпечення передачі в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Після отримання частини неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч доларів США правопорушників було викрито».

Додамо, що мова йде про Ренійського міського голову Ігоря Плєхова та ексдепутата міськради Івана Пойдолова, який втік за кордон і  оголошений в міжнародний розшук.

Відзначимо, що вирок може бути оскаржений упродовж тридцяти днів з дня його проголошення.

Нагадаємо: Мера Рені підозрюють в махінаціях із землею та хабарі у 50 тисяч доларів

 

 

 

Економіка