уходовая косметика

Підібрати собі догляд за шкірою не завжди виходить. Часто нерозуміння, який у вас тип шкіри та що йому потрібно, зупиняє. Навчившись читати склад з етикетки та розпізнаючи основні потреби вашої дерми, ви зможете значно покращити щоденний догляд. В ідеалі зверніться до дерматолога або косметолога, який допоможе підібрати кошти. На сайті інтернет-магазину fabo.ua уходовая косметика для обличчя від світових брендів надана для різних типів шкіри.

Чого не потрібно бути в косметиці?

Не дають шкірі нормально існувати і значно погіршують її стан ряд речовин. Часто вони зустрічаються в декоративній та доглядовій косметиці, особливо бюджетного сегменту. Серед них:

  1. Емульгатори (Stearate, Steareth та інші) – руйнують природний бар’єр із жирів, який допомагає утримувати вологу. В результаті шкіра тьмяніє, швидше старіє або стає сухою.
  2. Парабени (Methylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben) – синтетичні консерванти, які під впливом сонячних променів прискорюють процеси старіння.
  3. Діоскіни (Polyethylene та інші) – канцерогени, які частково змінюють ліпідний склад, через що змінюється зовнішній вигляд шкіри.
  4. Ароматизуючі речовини – якщо ароматизатори додані у великій дозі, то вони викликають алергію, погано впливають на стан нервової системи.

Також шкідливі спирти, фталати, формальдегіди, мінеральні олії. Вони не дають розвиватися природним процесам, порушують ліпідний бар’єр та стягують шкіру. Через це процеси старіння розвиваються ще швидше, що псує дерму. Віддавайте перевагу косметиці з натуральним складом.

Що може бути в косметиці?

Будь-який косметичний засіб догляду складається з кількох обов’язкових складових. Серед них:

  • база – найчастіше нею стає вода, проте вона ж обмежує термін придатності товару;
  • активні речовини — їх функції часто виконують кислоти, вітаміни, засоби з антибактеріальними або властивостями, що відлущують;
  • консерванти – захищають від бактерій і заражень, це можуть бути ефірні олії.

Залежно від типу шкіри деякі елементи можуть змінюватись. Наприклад, акне вимагає від вас ретинолу та саліцилової кислоти. Для тих, у кого вже помітні процеси старіння, необхідно використовувати ретинол та пептиди.

Універсальної формули немає. Кожен потрібно підібрати свої засоби для догляду за шкірою обличчя, які вирішать головні проблеми.

Політика