турнир по волейболу

Цими вихідними в Ізмаїлі відбувся традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті тренерки Олени Ковтун. З 2015 року турнір проводився щорічно, але в ковідний час був призупинений. Провести його минулого року також завадила військова агресія РФ.

Змагання проходили в залі Ізмаїльського вищого професійного училища. Участь у них взяли не тільки команди з Ізмаїла, а й із Татарбунар, Арциза та Кам’янки.

«Добре, що традицію проведення цього турніру відновлено, – зазначив заступник міського голови Сергій Лузанов. – Ми дуже вдячні всім командам, які приїхали, навіть попри труднощі. Сподіваємося, що взаємодія між спортивними школами та командами буде ще активнішою!»

Ізмаїльський футбольний клуб взяв участь у Чемпіонаті України серед дитячих команд

За результатами змагань почесне третє місце посіла команда ДЮСШ міста Татарбунари. Друге місце отримав волейбольний клуб «Арсі» ДЮСШ міста Арциз. А перше місце завоював ізмаїльський волейбольний клуб «Бессарабія».

Найкращими гравцями були визнані: Вікторія Гроздьова (Татарбунари), Катерина Стоянова (Арциз), Ірина Друмова (Кам’янка), Галина Таран (Ізмаїл). За активну участь також була нагороджена команда «Ташбунар» (с. Кам’янка).