Во время задержания

В Ізмаїлі затримали заступника командира по роботі з особовим складом батальйону Нацгвардії, який вимагав хабар у вдови загиблого військовослужбовця.

Майор вимагав хабар від удови нацгвардійця з Ізмаїлу, який загинув у Маріуполі під час бойових дій навесні минулого року, за не перешкоджання в оформленні одноразової грошової допомоги, що гарантована державою родині військовослужбовця, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Відзначимо, що родина не змогла поховати загиблого, бо морг у Маріуполі розбомбили, тож тіло не знайшли. Але було підтвердження смерті й родина воїна мала повне право на отримання гарантованої державою одноразової грошової допомоги, проте оформити її ніяк не могла.

За інформацією видання, заважав цьому майор, заступник командира батальйону Нацгвардії України, що дислокується в Ізмаїлі, який створював штучні перепони.

Йдеться про те, що майор вимагав 10% від належної суми виплати (близько півтора мільйона гривень).

Вдова захисника України звернулась за допомогою до правоохоронців. Вчора співробітники СБУ спільно з ДБР затримали офіцера при отриманні частини неправомірної вигоди в розмірі 150 тисяч гривень.

Чиновникі Одеської ОДА «заробили» мільйони на різниці цін