особенности покупки Nissan Leaf

Компактний автомобіль класу C, який називається Nissan Leaf, є чудовим рішенням для міської експлуатації. Він повністю працює на електричній тязі, і за багато років виробництва компанії Nissan вдалося створити максимально комфортний автомобіль. Вперше модель з’явилася у 2010 році, а через 7 років у 2017 році вийшло друге покоління моделі.

Вона має ті самі 5 дверей, електричний мотор, передній привід і багато інших переваг. Центр тяжкості нового Ніссан Ліф злегка знижений через акумуляторну батарею, яка вмонтована в підлогу під сидіннями. Таке положення дозволяє підвищити керованість та маневреність авто. Додатково збільшено об’єм багажника, роблячи другу модель ідеальною для подорожей та далеких поїздок.

Зовнішній вигляд

Фанати помічають аеродинаміку у кузові. Передня частина стрімка та нагадує форму акули. У верхній частині багажника є невеликий спойлер та антену. Великі колеса на 17 дюймів лише доповнюють загальну композицію автомобіля.

Задній бампер доповнюється вставками синього кольору, що зайвий раз говорить про екологічність авто та відсутність викидів. Світло та покажчики поворотів виконані за технологією LED. На вибір є 10 варіантів однотонного кольору кузова, включаючи 5 варіантів металік, 3 перламутр та 7 варіантів з комбінацією двох відтінків.

Технічні параметри

Основные характеристики можно обозначить так:

  • потужність синхронного електродвигуна 150 л.с.;
  • обертаючий момент 320 Нм;
  • літій-іонна батарея ємністю 40 кВт*г;
  • максимальна напруга 350 В;
  • максимальна швидкість 144 км/г;
  • динаміка розгону до 100 км/г за 7,9 с.

Заряджання можливе за допомогою звичайної побутової розетки або за допомогою рекуперативної електроенергії.

Запас ходу

У змішаному режимі заряджання батареї достатньо, щоб проїхати 270 км. За умов міста можна проїхати до 389 км. Потрібно розуміти, що точні показники формуються на основі стилю їзди, активації додаткових джерел споживання, включаючи музику, кондиціонер, світло та багато іншого. Враховується ще тип місцевості та пора року. Збільшити пробіг вдасться за допомогою активації режиму ECO, коли потужність обмежується, а джерелом потужності застосовується рекуперативна енергія.

Відновлення ємності допускається із застосуванням побутової розетки 220 В (кабель Type I), а батарея повністю заряджається за 21 годину. Додатково можна застосовувати настінну зарядку 32А (кабель Type II), при цьому потрібно витратити 7 годин 30 хвилин. Доступні також для застосування станції швидкої зарядки. За годину вдасться зарядитися в діапазоні від 20 до 80%.

Політика