Трасса Одесса-Рени

Заходи щодо посилення безпеки дорожнього руху на трасі Одеса – Рені обговорили на спільній нараді Національної поліції, Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Державної служби України з безпеки на транспорті, державного підприємства «Служба місцевих доріг» та інших профільних служб.

Відзначимо, що за підсумками наради прийнято рішення посилити присутність правоохоронців на проблемних ділянках траси Одеса – Рені, провести спільні рейди підрозділами поліції та Укртрансбезпеки щодо документування порушень водіями правил руху великовантажних транспортних засобів, повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції Одеської області.

Також будуть встановлені додаткові заборонні дорожні знаки на ділянках доріг, що проходять через населені пункти Біляївської та Теплодарівської територіальних громад,  які не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів, а також визначені маршрути об’їзду.

Нагадаємо, що у зв’язку зі збільшенням інтенсивності руху, на автодорозі М-15 (Одеса – Рені) збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі з летальними наслідками.

У Молдові модернізують ще дві ділянки залізниці для транзиту до Одещини