Виталий Москаленко

Надання зброї Україні не є благодійною акцією, а інвестицією в безпеку Європи. Таку заяву зробив посол України в Болгарії Віталій Москаленко під час інтерв’ю БНР.

Український дипломат наголосив, що нещодавні заяви російського президента Путіна про намір України нібито використати т.зв. брудну бомбу – черговий злочин, який збираються вчинити російські війська.

«Це чергова провокація путінського режиму, як і дії, які ми раніше спостерігали – анексія Криму, вторгнення на Донбас – все це анонсувалося як агресивна дія України», – заявив Віталій Москаленко.

Він зазначив, що близько 40% критичної інфраструктури України зруйновано ударами російських ракет та дронами-камікадзе іранського виробництва. Як результат, у багатьох містах країни змушені запроваджувати графіки віялових відключень, а в деяких населених пунктах люди залишилися не лише без світла, а й води та тепла.

«Єдина мета цього ракетного терору – позбавити населення електрики, опалення та води взимку. Це геноцид та варварство в 21 столітті», – заявив посол Москаленко.

Читайте також: Міністр оборони Румунії йде у відставку після заяв стосовно України

За його словами, надання зброї Україні – це не благодійна акція, а інвестиція в безпеку Європи, а твердження про те, що надання військової допомоги Україні зробить Болгарію учасником війни, є «пасивною позицією, яка підтримує Росію».