осторожно мины

Голова Одеської районної військової адміністрації розповів про умови відкриття одеських пляжів.

Трохи більше, ніж за тиждень на чорноморському узбережжі Одеси можуть відкрити деякі пляжі, але щоб це відбулося, муніципальна влада та орендатори повинні виконати низку умов для забезпечення безпеки людей.

«Умови наступні: зона купання повинна бути відгороджена відповідними засобами. Між траверсами кожні 50 м повинне бути натягнене загородження з буями. В районі пірсів чи на закінченні траверсів повинна бути натягнена сітка – вона має бути вище рівня води на 30 см, а її підводна частина має бути не менше двох метрів. Це унеможливлює потрапляння мін в зону можливого ураження», – розповів голова Одеської РВА Юрій Крук на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса.

Крім того, пляжі мають бути обладнанні спостережними пунктами на закінченні траверсів, у рятувальників мають бути біноклі, рації та засоби рятування.

Також на пляжах мають бути розмішені схеми шляхів евакуації громадян до обладнаних укриттів й встановлені системи оповіщення про повітряну тривогу. Доступ до пляжів буде можливий тільки з 8:00 до 20:00, й періодично дно будуть перевіряти водолази.

Додамо, що відповідні вимоги містяться у спільнім наказі обласної військової адміністрації та військового командування, ухваленому 24 травня.

Пляжі Чорноморська залишаються закритими для купання

 

 

Політика